Menemen’e Arena gibi Düğün Salonu
Mahkum...
23 NİSAN
KULLUK SINAVIMIZ: İHLAS VE SAMİMİYET
Gel bir kan da sen ver
Menemen’e Arena gibi Düğün Salonu
Haber Tarihi : 06.02.2013 09:01:16
Menemen’e Arena gibi Düğün Salonu

İzmir Çanakkale Karayolu üzerinde bulunan Elit Mobilya arkasında geçen yaz yaptığı kır düğün salonları ile büyük revaç gören Rüya Garden Park, bu yıl da bin kişilik kapalı düğün salonunu ilçemize kazandırdı.

 “Işık ve ses sistemimiz en son sistem”

Konu hakkında bilgisine başvurduğumuz Rüya Garden Park Düğün Salonları Genel Koordinatörü Altan Bakırseren, Menemen’e yakın bir alanda böyle bir tesisi ilçeye kazandırmak için yola çıktıklarını belirterek, “Her şeyden önce Menemen’e yakın olmasını istedik. Öncelikle geçen sene yazlık mekanları yaptık. 10. ayda da buranın yapımına başladık. 3 ay gibi bir sürede burayı bitirdik. Burası bin kişilik. Bin 200 m2 kapalı alan üzerine kuruldu. Ferah bir mekan olması için yüksek tavan yaptık. Işık ve ses sistemi en son sistem. Düğüne gelen tüm misafirleri de düşünerek (oturan misafirler birbirleriyle sohbet imkanı bulsun diye) özellikle ses sistemini sadece sahneye verdik. Aşağı yukarı buraya 400 milyara yakın para harcadık. Her şeyi dört dörtlük düşündük ve kaliteden ödün vermemeye çalıştık. Menemen’e kır düğünü kalitesinde kapalıyı getirdik” şeklinde açıklamada bulundu.

Yeni mekan açılışını nişanla yaptı

Yaz mekanlarının geçen yaz dolu geçtiğini belirten Bakırseren, “Bu yaz hafta sonları doldu hatta hafta içleri bile bitmek üzere 5-6 gün kaldı. 2 hafta önce nişanla mekanımızın açılışını yaptık. Geçen hafta sonu da ilk düğünümüzü yaptık. Çok beğenildi” diye ifade etti.

“Her bütçeye göre salonumuz var”

Fiyatlar konusuna da değinen Bakırseren, “Fiyatlarımızı uygun tutmaya çalıştık. Her bütçeye göre salonumuz var. Şu anda bu tesiste iki tane (bir küçük-bir büyük) kır düğün salonu ve üç tane kapalı düğün salonu olmak üzere 5 düğün salonu ile Menemen’e hizmet vermekteyiz. 1 milyardan 10 milyara kadar salonumuz mevcut. Menemenlileri bekliyoruz” dedi.

Haber: S. Derya BOSUT