Menemen’de CHP’den Aday Adayı Olacaklara Çağrı
MASAL DEYİP GEÇME
YUMURTALIK KANSER NASIL ERKEN YAKALANIR? (3)
ILIMLI İSLAM PROJESİNİN SON AYAĞI
HAK HARAMDIR
Menemen’de CHP’den Aday Adayı Olacaklara Çağrı
Haber Tarihi : 11.07.2013 09:58:48
Menemen’de CHP’den Aday Adayı Olacaklara Çağrı

CHP Menemen İlçe Başkanı Av. İsmail Akıncı, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)’nde yerel seçim çalışmaları konusunda gönderdiği yazılı açıklamasına, “Yerel seçim çalışmalarına erken başladık. Önümüzdeki 8 aylık süreçte en iyi şekilde hep birlikte var gücümüzle çalışıp Menemen Belediyesi’nden CHP bayrağını indirtmeyeceğiz” diyerek sözlerine başladı.

Akıncı, “30 Mart 2014 günü yapılacak olan yerel yönetim seçimlerinde aday belirlenmesinde (büyükşehir belediye başkanlıkları, ilçe belediye başkanlıkları, belediye meclis üyelikleri) örgütlerimizden gelen yoğun isteklerden dolayı genel merkezimiz Yüksek Seçim Kurulu’nun seçim takvimini beklemeden yapılmasına karar verdi.

Bu nedenle 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak yerel yönetimler seçimlerinde aday adayı olmak isteyen ilçe yöneticisi arkadaşlarımın en geç 15 Temmuz 2013 pazartesi günü saat 17.00’ye kadar istifa etmeleri gerekmektedir. Aday adayı olmak isteyen belediye başkanları da dahil dışarıdan kişiler ise 31 Temmuz 2013 çarşamba günü saat 17:00’ye kadar evraklarını tamamlayıp ilçe sekreterliğine teslim etmeleri gerekmektedir. Aday adayı olacak arkadaşların bu tarihlere dikkat etmelerini ve hak mahrumiyeti yaşamamalarını diler, şu anda devlet memuru olup aday olmayı düşünenler yüksek seçim kurulunun açıklayacağı takvime göre istifa edip aday adayı olabileceklerdir. Tüm aday adayı arkadaşlarıma başarılar dilerim” şeklinde sözlerini tamamladı.

Haber: S. Derya BOSUT