Karakedi-Cansu Ailelerinin Mutlu Günü
YUMURTALIK KİSTLERİ ( Hangi kist yumurta kisti olmayabilir?)
EHVENİŞER ŞERLERİN EN BÜYÜĞÜDÜR!
Eksik İşte
DOSTLUĞA BAK
Karakedi-Cansu Ailelerinin Mutlu Günü
Haber Tarihi : 27.08.2013 09:00:18
Karakedi-Cansu Ailelerinin Mutlu Günü

Menemen Kamyoncular Kooperatifi Başkanı İlhan Karakedi ile Nuriye Karakedi’nin oğulları Gazi Ünv. Elektrik öğretmenliği bölümü mezunu İbrahim Karakedi, serbest meslek erbabı Mesut Çam ile Zuhal Çam’ın kızları Gazi Ünv. İşletme bölümü mezunu Cansu Çam ile geçtiğimiz cumartesi akşamı Rüya Arena Park Düğün Salonunda düzenlenen törenle yaşamını birleştirdi.

Genç çiftin nikah akitleri yerine getirilmeden önce damadın şahitliğini CHP İzmir Milletvekili Mehmet Ali Susam, İESOB Başkanı Zekeriya Mutlu, Menemen Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Hilmi Kurtoğlu, iş adamı Celil Anık ile gelinin şahitliğini ise, Hamdi Yapıcı, Hamza Yavaşçı ve Mustafa Akkaya üstlendi.

Düğün törenine; siyaset ve iş dünyasından ünlü simaların yanı sıra meslek odalarının başkan ve yöneticileri, genç çiftin ailesi ile dost ve akrabaları katıldı.

Genç çiftin ve nikah şahitlerinin yerlerini almasıyla Menemen Belediye Başkanı Tahir Şahin, İsmail-Cansu çiftinin nikah akitlerini yerine getirerek ömür boyu mutluluk dileği ile evlenme cüzdanını geline takdim etti.

Gecenin ilk dansını yapan genç çifte konuklar da eşlik etti. Düğün hareketli parçalarla sürdü. Düğün pastası kesildi.

Gelin ve damadın anne ve babası katılan konuklarına ayaklarınıza sağlık diyerek teşekkürlerini iletti.

Haber: Mehmet COŞGUN