AK Parti’den Gazilere Vefa
YUMURTALIK KİSTLERİ ( Hangi kist yumurta kisti olmayabilir?)
EHVENİŞER ŞERLERİN EN BÜYÜĞÜDÜR!
Eksik İşte
DOSTLUĞA BAK
AK Parti’den Gazilere Vefa
Haber Tarihi : 22.09.2012 08:35:21
AK Parti’den Gazilere Vefa

Adalet ve Kalkınma Partisi Menemen İlçe Teşkilatı Başkan ve yönetim kurulu üyeleri Gaziler Günü kapsamında Muharip Gaziler Derneği Menemen Şubesine bir ziyarette bulundu. Burada bir konuşma yapan AK Parti İlçe Başkanı Arif Kuran, “Türk evlatları olarak gazilerimize minnettarız. Bu ülke onlar sayesinde dün olduğu gibi bugün de ve yarında ilelebet bölünmez bir bütün olarak kalacaktır” dedi.

Taşhan’da bulunan dernek odasına gelen AK Parti İlçe Başkan ve yönetim kurulu üyeleri burada gaziler tarafından karşılandı.

Konukları kapıda karşılayan Menemen Muharip Gaziler Derneği Başkanı Murat Gürçayır, AK Parti İlçe Başkanı ve yönetimine ziyaretleri için teşekkür ederek, “Ziyaretlerinden dolayı çok mutlu olduk. Bizleri onurlandırdılar, gururlandırdılar. Nazik düşünceleri için çok teşekkür ederiz” dedi.

“Sizin sayenizde bu ülke bölünmez”

Gazilerin tüm Gaziler Gününü kutladığını ifade eden AK Parti İlçe Başkanı Arif KuranK ise, “Bu vatanın savunmasında ve bağımsızlık savaşında canlarını vermiş şehitlerimize, bu uğurda yaralanmış gazilerimize ve şu anda aramızda olmayanları gazilerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Sizlere olan borcumuzun küçük bir ifadesidir bugünkü ziyaret. Sizlerin değerinizi bilen Türk evlatları olarak gazilerimize minnettarız. Bu ülke onlar sayesinde dün olduğu gibi bugün de ve yarında ilelebet bölünmez bir bütün olarak kalacaktır” diye ifade etti.

Son günlerde artan terör olaylarına da değinen Başkan Kuran, “Bu ülkenin bütünlüğünü, birliğini ve dirliğini koruma noktasında üzerimize düşeni yapacağız. Herkes de böyle yapmalıdır. Çok hassas günlerden geçiyoruz. Bugünlerin önemini en iyi şekilde gazilerimiz bilir” dedi.

“Taşhan gereken canlılığa sahip değil”

Yıllardır gazilerin Taşhan’da bulunan dernek odalarında faaliyet gösterdiklerini hatırlatan Başkan Kuran, “Onlar sayesinde burası daha güvenli. Yıllar içerisinde Taşhan için yapılmak istenilen yerel yönetim tarafından bir türlü gerçekleştirilemedi. Taşhan hiçbir zaman gerekli canlılığa kavuşturulamadı. Buralara restore edip öyle bırakmakla buralar istenilen canlılığa kavuşmaz. Buranın iyi bir tanıtıma ihtiyacı var. Kişisel düşüncem olarak, Belediye Başkanımız kendi şahsi tanıtımına ayırdığı bütçenin beşte birini bu işe ayırırsa buranın gereken canlılığa kavuşacağına inanıyorum” diyerek, Taşhan’a ulaşımı sağlayan yollardaki denetimsizlik ve organizasyon bozukluğu yüzünden çevrenin izbe bir görüntü aldığını ifade etti.

Haber: M. Hulus, YILMAZ

akp,   gazi,   vefa,