?Çok Çalışmamız Lazım?

3 Haziran 2016 Cuma   08:00

?Çok Çalışmamız Lazım?

Geçtiğimiz hafta içinde Menemen´e gelen CHP İzmir Milletvekili Özcan Purçu, ilçe örgütü ile Kazımpaşa Mahallesi´nde roman vatandaşları ziyaret etti.

?Anahtar Halkta?

Ziyaret sebebi hakkında ilçe binasında görüşlerini aldığımız Purçu, milletvekili seçildikten sonra Menemen´i ilk defa ziyaret ettiğini belirterek ?Amacımız ilçe örgütünün motive olmasını sağlamak. Aynı zamanda bizlerin de motive olmaya, karşılıklı fikir alışverişinde bulunmaya ihtiyacımız var. Ülke olarak zor süreçlerden geçiyoruz. Bu nedenle birbirimize bağlılığımızın, istişarelerimizin devam etmesi, ne yapabilirizi daha çok masaya yatırmamız lazım. Bu bağlamda ilçelerimizi ziyaret ediyorum. Aynı zamanda vatandaşlarla buluşuyorum. Çok çalışmamız lazım. Vatandaşın da bizi görmeye ihtiyacı var, örgütlerin de aynı şekilde. Gerçekten ülkenin ve halkın morali bozuk. Milletvekili olarak bizim sahada olmamız ve vatandaşımıza dokunmamız, onlarla diyalog içinde olmamız lazım. Bu zor süreci yine hep birlikte yıkacağımıza inanıyorum. Şöyle bir cümle vardır: Halk iktidarı verir birilerine ama o iktidarı bir gün geri almasını da bilir. Anahtar halkta onun için de halkın içinde olmamız lazım? diye ifade etti.

İlçe örgütüne gelmeden önce Menemen Belediyesi tarafından yapımı devam eden gölet alanını da gezdiğini belirten Purçu, buradaki izlenimlerini ise şöyle paylaştı, ?Menemen Belediye Başkanımız Tahir Şahin gerçekten beni çok şaşırttı bugün. Yoktan yonga çıkarmak buna denir. Küçük bütçesi ile büyük işler yapmaya çalışmış ve başardı da gözüküyor. Menemen´e bırakılacak en iyi eserlerden birisini yapmış. Kendisini kutluyorum?

Haber: S. Derya BOSUT

.

 

 

 

 

 

 

 

 Sayfa Adresi: http://www.menemeninsesi.com.tr/haber/Cok-Calismamiz-Lazim-/2372