Ömür Boyu Mutluluklar?

9 Haziran 2016 Perşembe   08:00

Ömür Boyu

Mutluluklar

Büyükşehir ve İlçe Belediye Meclis Üyesi Serpil Ertuğ- merhum Necmi Ertuğ çiftinin oğlu Naci, Aynur Evim-geçmiş dönem belediye meclis üyesi Mustafa Evim çiftinin kızları Dilara ile yaşamını birleştirdi.

Eski Foça yolu üzerinde bulunan Keyifli Park Restoranda gerçekleşen düğüne; Menemen Belediye Başkanı Tahir Şahin ve eşi Nurdan Şahin, CHP İlçe Başkanı Hürol Taklak ve yöneticileri, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Sırrı Aydoğan, Özel Kalem Müdürü Levent Öz, Büyükşehir Meclis Üyeleri Osman Ürkmez, Sıla İlgi Aktaş, Yeşim Pekoğlu, Hukuk Müşaviri Canan Mut, Çiğli Belediye Başkan Yardımcısı Vezir Aslan, iş ve cemiyet dünyasından çok sayıda davetli ve dostlar katıldı.

Belediye Başkanı Tahir Şahin´in kıydığı nikahta gelinin şahitliğini Dilara Karakaş ile Latife Ceren Dayıoğlu, damadın şahitliğini ise Ahmet Çöker ile Murat Kaya yerine getirdi. Başkan Şahin mutluluğa imza atan gençlere Atatürkçü evlatlar yetiştirmelerini dileyerek adet olduğu üzere evlilik cüzdanını geline takdim etti.

Eğlence ile süren düğüne, Erdinç Antika yönetimindeki zeybek ekibi halk oyunları gösterisiyle renk kattı. Düğüne katılan davetliler genç çiftin mutluluğuna ortak oldular.

Haber: Deniz Gül

 

 

 

 Sayfa Adresi: http://www.menemeninsesi.com.tr/haber/Omur-Boyu-Mutluluklar/2386