AYDIN PEHLİVAN’DAN AK PARTİ KURULUŞ YILDÖNÜMÜ MESAJI

14 Ağustos 2021 Cumartesi   12:19

AK Parti'nin 20'nci kuruluş yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayımlayan Menemen Belediye Başkan Vekili Aydın Pehlivan, 14 Ağustos 2001 tarihinin, Türk demokrasi tarihinin en önemli dönüm noktalarından biri olduğunu söyledi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde kurulan AK Parti'nin, Türkiye’nin geleceğine dönük önemli adımların atıldığı 14 Ağustos 2001'den bu yana çağ atlatan yolculuğa başladığını ifade eden Başkan Vekili Pehlivan, "Millete efendi olmak için değil, hizmetkâr olmak için’ anlayışı ile kurulan ve yeni Türkiye yolunda ülkemizi aydınlığa kavuşturan partimizin kuruluşunun 20'nci yıl dönümünü kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Gücünü aziz milletimizden alan partimiz, hizmette ve başarıda sınır tanımayan bir anlayış içerisinde ‘Halka hizmet Hakka hizmet’ düsturu ile ilk günkü aşkla ülkemize ve milletimize hizmet etmeye yorulmadan devam edecektir” dedi. 

TEVAZU, SAMİMİYET VE GAYRET
AK Parti’nin, kişisel ikballerin değil, ‘biz’ diyenlerin çatısı olduğunu belirten Başkan Vekili Pehlivan, “O ‘biz’, millettir, vatandır. Çok şükür ki biz de 14 Ocak itibariyle Menemenimizi AK Belediyecilikle tanıştırmanın heyecanını ve gururunu yaşadık. Şimdi hizmet bayrağını yukarılara çıkarmak, boynumuzun borcudur. Bu hedef doğrultusunda milletimizin gönlüne girerek, gönül köprüleri kurarak, tevazu, samimiyet ve gayretle çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

İstikrar ve güvenin adresinin AK Parti olduğunu vurgulayan Başkan Vekili Pehlivan, şöyle devam etti; “Liderimiz, kurucu Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde nice 20 yıllar diliyor, AK Parti’nin tüm kademelerinde davaya gönül vermiş, katkı sağlamış, görev almış, partimize oy vermiş herkese teşekkür ediyorum.”Sayfa Adresi: http://www.menemeninsesi.com.tr/haber/AYDIN-PEHLIVANDAN-AK-PARTI-KURULUS-YILDONUMU-MESAJI/55479