DGN MOBİLYA AÇILDI

16 Temmuz 2020 Perşembe   17:23

Cumhuriyet Meydanı karşısında Hikmet Doğan tarafından mobilyacılık alanında hizmet verecek olan ‘DGN Mobilya’ törenle hizmete açıldı.

DGN Mobilya’nın açılışına; Menemen Belediye Başkan Vekili İhsan Perçin, Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz, Menemen Belediye Başkan Yardımcıları, Ak Parti, CHP ve İyi Parti İlçe başkan ve yöneticileri,  oda başkanları ve yöneticileri, muhtarlar, sivil toplum temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Açılış töreninde duygu ve düşüncelerini dile getiren DGN Mobilya Mağazası sahibi Hikmet Doğan “Bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza teşekkür ederim.” dedi.


Hayırlı olsun dileklerini ileterek konuşmasına başlayan Menemen Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Arslan, “Bugün burada Hikmet Doğan ve Doğan Ailesinin Mobilya Mağazasının açılışı için toplanmış bulunmaktayız. Ben Doğan Ailesini 30 yıldır tanırım. Her işte başarılı olmuş bir ailedir. 10 yıl As Başkanlık yaptığım dönemde gol kralı olan kardeşim Hikmet Doğan’a yeni mekanında başarılar dilerim. ” dedi.

Esprili bir dille konuşmasına başlayan Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz “Foça’ya benden sonra gelen en iyi golcü diyebilirim. Genç kardeşlerimizin böyle başarılarla dolu mekanlar açması çok gurur verici. Ben Belediye başkanı olduğumda Hikmet kardeşim benim için nasıl gurur duyduysa şuan ben de onun için çok gurur duyuyorum. Menemen ve Menemenliler birlikte birbirlerine sahip çıktığı sürece çok keyifli, çok güzel günler olacaktır.” dedi.

Menemen Belediyesi Başkan Vekili İhsan Perçin ise “Menemen’in sevilen ailelerinden olan Doğan Ailesini kutluyorum. Bu pandemi döneminde ilçeye böyle güzel bir mobilya mağazası kazandırdıkları için kendilerini tebrik ediyorum. En güzel kazançlar onların olsun.” dedi.

Açılış duasının ardından açılış kurdelesi kesildi.

Haber: Erhan ÖZALP

 Sayfa Adresi: http://www.menemeninsesi.com.tr/haber/DGN-MOBILYA-ACILDI/4979