DenizBank’tan, emekli olmak isteyen müşterilerine BAĞ-KUR ve SGK ödemelerinde destek

24 Aralık 2020 Perşembe   14:02

DenizBank, 31 Aralık 2020 tarihine kadar BAĞ-KUR ve Sosyal Güvenlik Kurumu’na prim borcu olan bireysel müşterilerine ödeme kolaylığı sunan kredi paketini devreye aldı.  Banka bu kapsamda, Sosyal Sigorta Kurumu’na başvuru yaparak emekli olmak ya da yapılandırma işlemlerinden yararlanmak isteyen müşterilerine, prim borcu ödemeleri için 60 aya varan vade oranları ile destek kredisi sunuyor.

Özel sektör bankaları içinde, emeklilere “Hürmetlerimizle” yaklaşımı ile birçok ilke imza atarak emekli müşterilerine ayrıcalıklı hizmet sunduklarını belirten DenizBank Menemen Şube Müdürü Ünal BOZTÜRK, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Emeklilere verilen değerin ülkelerin gelişmişlik düzeyinin en önemli göstergelerinden biri olduğunu düşünüyoruz. Bu anlayışla yıllarca çalışmış, üretmiş kıdemli vatandaşlarımız emeklilerimize ya da emekli olmak veya yapılandırma işlemlerinden yararlanmak isteyen müşterilerimizin finansal ihtiyaçlarına özel çözümler sunuyoruz. Bu kapsamda 60 aya varan vade imkanı sağlayan destek kredimizi hayata geçirdik. Önümüzdeki dönemde de müşterilerimizin ihtiyaçlarını yakından takip etmeye ve her zaman yanlarında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Ayrıcalıklı bankacılık hizmetleri

Emekli hizmet paketi kapsamında DenizBank’ın Türkiye’deki 750 şubesinden öncelikli hizmet alan emeklilere; ATM’lerden ücretsiz para çekme ve hesap bakiyesi sorgulama, vadeli mevduata özel faiz oranları ve hesap işletim ücreti muafiyeti fırsatları sunuluyor. Emekli müşteriler aynı zamanda uygun faizli ihtiyaç kredileri, acil nakit ihtiyacı için Kurtaran Hesap, internet bankacılığından ücretsiz havale ve EFT imkanından faydalanabiliyor. Ayrıca Türkiye’deki ve dünyadaki tüm ATM’lerden ücretsiz para çekme ve hesap bakiyesi sorgulama imkanı sağlanıyor.  

Emekli Bonus’un sağladığı avantajlar

DenizBank ayrıca kredi kartı Emekli Bonus ile de kart sahibi emekli müşterilerine Bonus ailesinin tüm özellikleri sağlıyor. Emekli Bonus ile alışverişler taksitlendirebiliyor, yapılan harcamalardan bonus kazanılabiliyor, biriktirilen bonuslar ile program ortaklarından bedava alışveriş yapılabiliyor. Otomatik fatura ödeme talimatı, eczane, tiyatro-sinema harcamalarında indirim fırsatları ile tesisat arızası, çilingir, cam kırılması gibi asistan hizmetleri emekli müşterilere özel sunulan ayrıcalıklar arasında yer alıyor.Sayfa Adresi: http://www.menemeninsesi.com.tr/haber/DenizBanktan-emekli-olmak-isteyen-musterilerine-BAG-KUR-ve-SGK-odemelerinde-destek/55292