MENEMEN FK BİLGİN TOKUL’A DEVREDİLDİ

27 Haziran 2023 Salı   09:15

Menemen’in esnaflarından Bilgin Kuyumculuk’un sahibi Bilgin Tokul’un, Menemenspor yeni adıyla Menemen Futbol Kulübü’nü satın aldığı duyuruldu.

Menemen FK Yönetim Kurulu Başkanı Bahri Ekmekçioğlu ile Bilgin Kuyumculuk Yönetim Kurulu Başkanı Bilgin Tokul arasında devri tamamlayan imzalar dün atıldı. İmza töreninde konuşan Tokul, Menemen FK’nın Menemen ilçesinin çok önemli bir değeri olduğunu dile getirdi.

“Her Gün Daha da Gelişecek”

“Bu değer, şimdi bizim ellerimizde daha da yükselecek. Kulüp çatısı altında yüzlerce, binlerce çocuğumuzun spor yapmasını sağlamak, en büyük hedefimiz. Başlatılan projelere yepyeni projeler ekleyerek kulübümüzü, ilçemiz ile daha güçlü bir şekilde birbirine bağlayacağız. Sarı-lacivert renkler, armamız, formamız, kulübümüz bizim gurur kaynağımız. En iyi şekilde devir aldığımız kulübümüzü, çok daha iyi yerlere getireceğimizde inancımız da gücümüz de hazır. Kulübümüz, her Menemenlinin gurur duyacağı bir yer olmaya devam edecek ve bu duygu her gün daha da gelişecek.”

“Aydın Başkan’a Teşekkür Ediyoruz”

Menemen, Menemenliler ve Menemen FK’ya hizmet etmekten onur duyacaklarını kaydeden Tokul, sözlerine şöyle devam etti; “Bu sürecin en başından itibaren Menemen sevdalısı, örnek bir sporsever olan Menemen Belediye Başkanı Sayın Aydın Pehlivan’ın kıymetli desteklerini aldık. Bu çok önemli iş birliği ve dayanışmamızın güçlenerek süreceğine inanıyorum. Bu süreçte katkısı ve emeği olan herkese tekrar teşekkür ediyorum. Menemen Kulübümüz, Menemenlilerin birliğine, bütünlüğüne, dostluğuna, centilmenliğine, mutluluğuna, dayanışmasına önemli katkı yapacaktır. İlçemizin güzel insanlarıyla ve tüm sporseverleriyle birlikte büyük başarıların altına imza atacak, birlikte başaracağız. Anlaşmamız hayırlı uğurlu olsun, Allah utandırmasın.”

 “ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

Menemen FK Yönetim Kurulu Başkanı Bahri Ekmekçioğlu “Başta Menemen Kaymakamı Sayın Fatih Yılmaz ve Menemen Belediyesi Başkan Vekili Sayın Aydın Pehlivan olmak üzere Menemen’deki tüm kurumlarla kurduğumuz iletişimle kulübümüzü adeta yeni baştan inşa ettik. Bir yılda kulübümüzün idari, kurumsal ve mali yapılanmasını tamamladık. Bu süreçte arkamızda ve yanımızda her zaman Menemen halkının gücünü hissettik. Bu bir bayrak yarışıydı ve bayrağı çok güvenli bir ele teslim ettik. Gözümüz arkada değil. Menemen FK’ya olan desteğimiz ve ilgimiz bundan sonda da devam edecek. Ekmas Sportif Faaliyetler’in spor sektöründe yatırımları da sürecek” diye konuştu.

Haber Erhan ÖZALPSayfa Adresi: http://www.menemeninsesi.com.tr/haber/MENEMEN-FK-BILGIN-TOKULA-DEVREDILDI/55872