BAKIRÇAY’IN GÖZDE’Sİ BİNAX İLE HİZMETE BAŞLIYOR

21 Ekim 2023 Cumartesi   09:10

Menemen’de uzun yıllardır Lezzetin ustası olarak vatandaşlara hizmet eden En Gözde Pide’nin sahibi Erkan Çoban, kaliteli hizmet anlayışı ile gayrimenkul sektöründe faaliyet göstermeye başladı. İlçemiz sınırları içerisinde bulunan Seyrek Bölgesi’nde ‘BinaxBakırçay Gayrimenkul’ adıyla faaliyet gösterecek olan işletme üç ortaktan oluşuyor. Erkan Çoban, Sami Dinler ve Leyla Egemen tarafından işletilecek olan BinaxBakırçayGayrimenkul’un açılışı bugün yoğun katılım ile gerçekleştirildi.

Açılışa; Menemen Belediye Başkan Vekili Aydın Pehlivan, Siyasi Partilerin ilçe Başkan ve Yöneticileri, önceki dönem Belediye Başkanı Tahir Şahin, Sivil Toplum Kuruluşlarının Başkan ve Yöneticileri,İzmir Emlak Komisyoncuları Odası (İZEKO) Başkanı Mesut Güleroğluve çok sayıda davetli katıldı.

Açılışta duygu ve düşüncelerini dile getiren Erkan Çoban “Bildiğiniz gibi bizim işimiz restorancılık. Yaklaşık 30 yıldır Menemen’de, Bostanlı’da, Mavişehir’de, Eski Foça’da ve Bayraklıda En Gözde Pide olarak hizmet vermekteyiz. Menemen Seyrek mevkiinde Gayrimenkul alanında ‘BinaxBakırçay’ olarak Sami ve Leyla kardeşimizle birlikte bu sektörde bu işe başlamış bulunmaktayız. Bugün burada yeni işletmemizin açılışını yapmak için toplanmış bulunaktayız, açılış törenimize hoş geldiniz, iyi ki geldiniz, İyi ki varsınız.”dedi.

Emlak Sektöründe 34 yılı geride bıraktığını dile getiren İzmir Emlak Komisyoncuları Odası (İZEKO) Başkanı Mesut Güleroğlu “Değerli dostlar bugün 24. Ofisimizin BinaxGayrimenkül olarak açılışımızı yapıyoruz. Sizlerde bize büyük güç ve şeref kattınız. Emlakçılık sektöründe bu işi yaparak 34 yılına girdim. Türkiye’nin de ilk Emlakçılar Odasını kurarak 24 yıldır da hala başkanlığını yürütmekteyim. Bugün bu arkamda görmüş olduğunuz ofis, Türk standartlarına göre ve 11811 sayılı yasa göre Ticaret Bakanlığı’ndan yetki alarak Bakırçay bölgesine hizmet verecekler. Önce bu üç değerli kardeşimi kutluyorum. Bu vesile ile hepiniz teşekkür ediyorum ve hayırlı uğurlu olsun diyorum.” Şeklinde ifade etti.

İlçemizde güzel mekanların açılıyor olmasından mutluluğunu dile getiren Menemen Belediye Başkan Vekili Aydın Pehlivan “Bildiğimiz tanıdığımız Erkan abimiz bizim kıymetlimiz değerlimiz. Sami bey ve Leyla hanımla da çok güzel bir birliktelik oluşturmuşlar. Mesut Başkanımın kurmuş olduğu Binax markası altında 24. şubesinin Bakırçay Ofisini Menemen Seyrek bölgemizde hayata geçiriyorlar. Kalkınma yerelden başlıyor. Bu ve buna benzer mekânlar hem ilçe ekonomimize, hem il ekonomimize, hem de ülke ekonomimize çok ciddi katma değerler sağlayacağına inanıyorum. Malumunuz istihdam ve yatırım açısından değerlendirdiğimizde, çok doğru bir bölge olarak belirlemişler. Seyrek’de gelişen ve büyüyen Üniversitesi ile yeni yapılacak inşaat alanlarıyla,ikinci Serbest Bölgemizin hayata geçmesi ile birlikte 15 bin kişi istihdam hedefleniyor. İkinci Serbest Bölgemizi yatırıma çok uygun bir bölge haline getiriyor. Tabii bizler vatandaşlar olarak birikimler yapıyoruz. Bu birikimlerimizi değerlendirilmesi ile ilgilide özellikle ve son süreçlerde yatırım ve Gayrilmenkul uzmanlığına da ihtiyaç duyuyoruz. O yüzden bu ve benzeri ofislerimizi kuran, açan arkadaşlarımızın güvenilir, dürüst olmaları çok kıymetlidir. Binax’ın bilgi birikim tecrübesiyle Sami Bey, Leyla hanım ve Erkan abimizin güvenilirliği ve dürüstlüğüyle birlikte anlam kazanacaktır diye düşünüyorum. Bu vesile ile açılışımıza katılan herkese teşekkür ediyorum. Hayırlı Uğurlu olsun.” dedi.

Açılış töreni kurdele kesiminin ardından sona erdi.

Haber : Erhan ÖzalpSayfa Adresi: http://www.menemeninsesi.com.tr/haber/BAKIRCAYIN-GOZDESI-BINAX-ILE-HIZMETE-BASLIYOR/55933